چرا باید تو اتاق خوابمون دستگاه تصفیه هوا داشته باشیم ؟؟؟؟

چرا باید تو اتاق خوابمون دستگاه تصفیه هوا داشته باشیم ؟؟؟؟

بعضی کارا هست که برا دیدن نتیجش بایستی صبر کنیم، مثلا کاشتن ی نهالِ گردو یا شایدم خیلی بیشتر باید صبر کنیم مثل کاشتن بامبو، بعضی کارا اما هست که نتیجشو همون لحظه حس میکنیم مثل خندیدن، بعضی کارام هست که نتیجشو هم بلافاصله و هم در آینده می بینیم، مثلِ خریدن یه دستگاه تصفیه هوا … 

بعد یه روز پرمشغله برمیگردیم خونه، خسته از ترافیک و کار و دغدغه های روزانه و ماهانه و سالانه و … ، بدنمون نیاز به خواب داره تا تقویت بشه و بتونیم روز تازه ای رو با انرژی شروع کنیم، نیاز داریم تو اتاقمون خلوت کنیم تا برنامه ریزی درستی برای کوتاه مدت و بلندمدتمون بچینیم، اما خواب درست حسابی نداریمو در نتیجه نمی تونیم تمرکز درستیَم داشته باشیم. خوابمون که بهم میریزه سرکارم بی حوصله و خسته می شیم.

 

 حتـمـا بخـوانیـد:         تو خونتون تصفیه هوا دارین؟

بعد یه مدت که به این روال می گذره، کم کم استرس میاد سراغمون و زیاد و زیادتر میشه، استرس هم که می دونید مساویست با پیری.

شاید مهمترین دلیل برا خیلیا همین باشه، دور کردن پیری. هوای کثیف و آلوده پیری زودرسو به ارمغان میاره … استرس زیاد هم همین کارو با آدم می کنه، اگ بخواییم هر دوی اینارو از خودمون دور کنیم فقط کافیه یه نفس عمیق تو هوای تمییز بکشیم و اونقد اینکارو تکرار کنیم تا آروم بشیم.

هوایی که داریم نفسش میکشیم مهمه

افرادی که تو شهرهای بزرگ زندگی می کنن به خاطر آلودگی های جور واجور هوا دچار اختلال خواب می شن. 

 

كاهش كيفيت خواب

محسن روشني، كارشناس شركت كنترل كيفيت هواي تهران دراين باره گفت: “طي مطالعه انجام شده روي ۱۸۶۳نفر با ميانگين سني ۶۸ سال مشخص شده كه آلاينده‌هاي ناشي از ترافيك مانند دي اكسيد نيتروژن(NO2)، موجب كاهش كيفيت خواب مي‌شوند؛ به اين ترتيب كه با اندازه‌گيري زمان طي شده در بستر و زماني كه شخص در خواب به سر مي‌برد، مشخص شد كه آلايندگي مذكور موجب افزايش زمان بيداري در بستر مي‌شود.”

برای همه کارایی که انجام می دیم نیاز به فکر کردن داریم، مغزمون باید سالم باشه تا بتونیم فکر کنیم، تا بتونیم تصمیم بگیریم.

هوای تازه سلامت مغزو تضمین میکنه

محققان دو گروه از مردم رو مورد بررسی و آزمایش قرار دادند تا ببینند اکسیژن چگونه می تونه عملکردهای ادراکی را تقویت کنه.

گروه اول در معرض اکسیژن خالص قرار گرفتن و گروه دوم در معرض هوای عادی. گروهی که اکسیژن خالص تنفس کرده بود، نسبت به گروهی که هوای عادی رو تنفس کرده بود، قادر بود ۲۰ درصد بیشتر، کلماتی رو که در لیستی به اونا داده شده بود رو به خاطر بیارن.

یه نوزاد بعد از به دنیا اومدن اولین کاری که میکنه چیه؟؟؟؟

گریه …. بله گریه، اما قبلش نفس میکشه، هوا مهمه ….

اینا از معجزه های نفس کشیدن تو هوای تازس

از معجزات دیگه ی اکسیژن و هوای سالم التیام و درمان سریعتر بیماریها و زخم هاست. اکسیژن خالص به سم زدایی از بدن کمک می کنه و بدنو از سمومی که برای سلامتی مضرن پاک می کنه و این کار رو با اکسیژن رسانی به خون انجام می ده. وقتی خون به خوبی اکسیژن دار بشه، برای دفع سموم از سیستم بدن به خوبی کار می کنه.

و خلاصه اینکه سیستم ایمنی بدنتون حسابی قوی میشه و با این شرایط کار برا باکتری ها و ویروس ها سخت شده و در نتیجه ابتلا به بیماریها کمتر میشه.

دستگاه تصفیه هوای آلماپرایم مدل AP261، میتونه کمک چشمگیری به شما بکنه، این دستگاه دارای چندین فیلتر شامل : نانو نقره، کربن فعال، اولیه، هپا، کاتالیزور سرد، لامپ UV با عملکرد ضد باکتری و (دی اکسید تیتانیوم) TiO2 با کارایی بالاست که هر کدوم از این فیلترها برای خودشون عالمی دارن (با کلیک روی هر کدوم میتونید عملکردشونو مطالعه کنید). تولید یون منفی از مزایای دیگه ی دستگاه تصفیه هوای آلماپرایم مدل AP261 که میتونه به خواب، به فکر کردن به نفس کشیدنتون کمک کنه.

البته همسفر خوبیم برا شماست. این دستگاه بخاطر ابعاد جمع و جور و وزن بسیار کمی که داره قابل حمله و شما می تونید تو مسافرتها روش حساب کنید.

نویسنده و گردآورنده: گروه تحقیقاتی آلماپرایم

[/vc_column_text]

مطالب مرتبط

[/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید